Çiftlikten Haberler

5 ay önce

Siz değerli müşterilerimizin çiftliğimizde rahat vakit geçirmesi için hazırladığımız dinlenme yeri hepimiz hayırlı olsun. https://youtu.be/UwAo3zKzpEw

10 ay önce

Köpeğini 'nereye bırakayım?'diyenlere köpek hoteli. Mustafa ERKAN Köpek, kedilerle birlikte dünyanın en geniş coğrafyaya yayılan ve en çok beslenen iki evcil hayvanından biri olduğu biliniyor. Köpeklerin işlevleri ve algılanışları toplumdan topluma fark etse de ülkemizde köpekler genellikle ev arkadaşı, refakatçi ve av partneri olarak beslenir.  Devamlı yanımızda olan bu ev arkadaşlarını  iş icabı veya tatil için birkaç günlüğüne veya daha uzun  bırakmak...

1 yıl önce

Hotelimizde bir süredir konaklayan Waffle ve sahibinin uzun süren hasretliği sona erdi. Waffle'yi ve sahibini bir ömür boyu mutlu olmaları dileklerimizle yolcu ettik. Tekrar görüşmek üzere.

1 yıl önce

Av eğitimini başarı ile tamamlayan köpeğimiz rastgele demek üzere sahibine teslim edildi. Bundan sonraki yaşamında başarılar dileriz.

1 yıl önce

Hotelimizde 3 aylık bir süredir konaklayan Noni ve sahibinin uzun süren hasretliği sona erdi. Noni'yi ve sahibini bir ömür boyu mutlu olmaları dileklerimizle yolcu ettik.


Yukarı Çık